Pliki cyfrowe audio ✓ Przeważnie wysyłamy do 24h (dni pracujące)

Takie jak:

  • Bity na sprzedaż
  • Udźwiękowienie reklam
  • Muzyka filmowa
  • Muzyka dla IVR (Powiadomienie Telefoniczne]

Gotowe Bity na sprzedaż, utwory, podkłady muzyczne:

  • Pliki Audio do 100Mb

Jeśli materiał nie jest dużych rozmiarów, to po wpłynięciu środków (pieniędzy) na nasze konto bankowe, automatycznie otrzymasz maila z linkiem do pobrania. Również ten produkt będzie możliwy do pobrania na Twoim koncie/profilu naszego sklepu przez okres 12 miesięcy od daty zakupu.

  • Pliki Audio większe niż 100Mb

Po zakupie i pojawieniu się pieniędzy na naszym koncie bankowym, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail w celu określenia szczegółów (jaki ma być format pliku, czy mamy wysłać to na mail'a, a może We Transferem, czy też w inny, dogodny Tobie sposób. Zależy to także od wielkości tego pliku. Materiał wysyłamy przeważnie w ciągu 24h w dniu pracującym.

Chyba, że po naszej rozmowie zechcesz abyśmy wykonali dla Ciebie jakieś specjalne dodatki, zmiany w materiale -> wtedy indywidualnie i wspólnie określamy realny termin. Ta metoda sprawdza nam się od lat. Dzięki niej otrzymujesz to co chcesz i na kiedy chcesz. Czasami nawet w dzień wolny np. w niedzielę jak mamy możliwość to jedziemy do studia, by przygotować i wysłać materiał. 

Usługi: Mix i mastering, strojenie wokalu, nakładanie Auto-Tune

Po zakupie i  wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe, kontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin (dni pracujące) i razem określamy sposób przesłania nam Twoich plików Audio.

Na bazie podesłanego materiału i naszej rozmowy określamy czas wykonania usługi. Przy prostych, nieskomplikowanych zleceniach przeważnie trwa to 2-3 dni pracujące. Jak jest poważne zlecenie, np. mix i mastering utworu zawierającego więcej niż 16 ścieżek audio, to potrzebujemy czasem nawet tygodnia, by zrobić to dobrze.

Usługi: Sesja nagraniowa w studio nagrań

Po zakupie i  wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe, kontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h (dni pracujące) i razem określamy dzień i godziny sesji nagraniowej.


Formaty przesyłanych plików:

Najwyższa i bezstratna jakość: WAVE lub AIFF. Uwaga: czasami niektóre licencje mogą określać inne standardy np: mp3. Wszystko jest zawsze zawarte w opisie produktu.