Kolejna inwestycja: Preamp 4-710d Universal Audio!

Table of contents

Kolejna inwestycja za nami. Preamp 4-710d Universal Audio już jest!

Drodzy Klienci, szanowni Artyści. Często pytacie skąd się bierze ta jakość produkcji utworów i materiałów jakie powstają u nas, w naszym studio nagrań MusicRecords. Otóż odpowiedź jest prosta: z optymalnie dobranego sprzętu. Każda inwestycja jest przemyślana, po to by nagrania naszym w studio nagraniowym były na światowym poziomie.

Gorąco zachęcamy do zakupu naszych pakietów godzinowych na nagrania, których cena jest adekwatna do jakości. Jeśli chcesz, by brzmiał Twój materiał zawodowo, był praktycznie gotowy do publikacji - dokonaj zakupu i zarezerwuj termin sesji nagraniowej.

Ponad 10 lat robimy to zawodowo. Z doświadczenia wiemy, że optymalny czas na nagranie jednego utworu to minimum 3 godziny. Sama rejestracja wokalu to 1 - 1.5h, Mamy myśli główny wokal, chórki, podbitki, nasycenia itp. Potem przychodzi etap strojenia, równania wokali, następnie miks i mastering. Tylko 3h wystarczy, kiedy Artysta przychodzi przygotowany i przed sesją nagraniową ćwiczył i się przyłożył :-)

Przypominamy, że podczas każdej sesji nagraniowej otrzymujecie pełne wsparcie produkcyjne. Nam także zależy na tym, byście spełniali swoje marzenia.

Skomentuj ten post

Posty powiązane