Bank Głosów Lektorskich

WITAMY CIEBIE W NASZYM BANKU GŁOSÓW LEKTORSKICH Z NAJWIĘKSZYCH ROZGŁOŚNI RADIOWYCH I TELEWIZYJNYCH
DLA TWOJEJ WYGODY UTWORZYLIŚMY KALKULATOR ON-LINE, KTÓRY OBLICZA ORIENTACYJNĄ CENĘ, KTÓRĄ MOŻESZ NEGOCJOWAĆ

Język nagrania

Rodzaj głosu

Pole eksploatacji

Wklej tekst nagrania

Długość nagrywanego tekstu: 0

Czas wykonania

Bank głosów MusicRecords powstała w roku 2014 zupełnie przypadkowo. Podczas przygotowań do akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, otrzymaliśmy sporo e-mail'i z zapytaniem, czy zajmujemy się również udźwiękowieniem reklam i wydarzeń.

Do tego potrzebne były zawodowe głosy lektorskie oraz profesjonalne nagrania lektroskie. Oczywiście podjęliśmy sie tych zleceń, ponieważ Radek współpracował na co dzień z lektorami podczas pracy w TV. Te konakty pozwoliły na szybką i wysoce jakościową ich realizację. Tak powstał nasz bank głosów.

Ze znalezieniem ciekawych i profesjonalnych głosów oraz lektorów nie było problemu. Pojawił się on z chwilą, kiedy proces ofertowania pochłanił nam zbyt dużo czasu. Do określenia ceny usługi niezbędne jest zebranie wielu informacji m.in. Jaki ten głos ma być? Czy głos męski, czy głos żeński? A może dziecięcy? Gdzie to będzie emitowane? Czy w radio lokalnym? Komercyjnym? A może jest to tylko zapowiedź telefoniczna?

Zdecydowanie trzeba było stworzyć coś, co sprawi, że Klient, który korzysta z bazy głosów lektorskich otrzyma maksymalnie szybką odpowiedź z informacją kiedy będzie gotowy nagrany głos lektora oraz za ile (jaki koszt). Tak właśnie powstał unikatowy automat, który jest czymś charakterystycznym spośród konkurencyjnych banków głosów lektorskich.

Klient w sposób wygodny wybiera sobie za pomocą przycisków wszystkie niezbędne informacje, wkleja tekst, który ma naczytać lektor, wybiera najbardziej pasujący jemu głos i wysyła zapytanie. Wszystko to zajmuje dosłownie chwilkę, a Bank głosów lektorskich MusicRecords może w sposób ekspresowy wykonać zlecenie.

Nasz bank głosów nieustannie się rozwija, ciągle poszukujemy nowych i dobrych głosów lektorskich. Duża ilość zleceń zarówno dla małych i dużych firm, agencji reklamowych czy też rozgłośni radiowych i telewizyjnych świadczy o tym, że zadowolenie i zainteresowanie naszą bazą lektorów jest duże. My natomiast dzięki temu, mamy motywację do dalszego rozwoju. Chcemy i robimy to zawsze z pasją i dbamy o każdy szczegół oraz najwyższą jakość dźwięku.

Dodatkową usługą jaką wykonujemy jest udźwiękowienie reklam czy też zapowiedzi telefonicznych. Klient otrzymuje pełen pakiet, dokładnie to czego potrzebuje. Nasze produkcje muzyczne, które wykorzystywane są jako udźwiękowienie reklam, można usłyszeć w największych stacjach telewizyjnych i radiowych.

Reklama radiowa, udźwiękowienie reklam to nasza specjalność. Zapraszamy gorąco do przesłuchania naszych próbek, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. Jeśli szukasz nagrania lektroskie, to świetnie trafiłeś.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy! Bank głosów lektroskich MusicRecords