O Music Records

Misja i wizja

MISJA: świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie produkcji i rejestracji audio/wideo. Wspieranie i szkolenie Klienta oraz pełne doradztwo przy współpracy z cenionymi Partnerami i nie tylko.

WIZJA: MusicRecords jest liderem na rynku muzycznym w zakresie świadczonych usług, spełniając w pełni wymagania każdego Klienta.

profesjonalny sprzet
studio

Apartamenty dla Artystów

Z uwagi na to, że 80% naszych Klientów jest spoza naszego miasta, postanowiliśmy zapewnić pełen komfort pracy i wypoczynku.

Dajemy możliwość ze skorzystania z apartamentów w przystępnej cenie.

KLIKNIJ TEN NAPIS A ZOBACZYSZ:
BANK GŁOSÓW | BAZĘ LEKTORÓW | GŁOSY DO REKLAM

Nasz zespół

Radek Szulc

założyciel MR – Andy Lee Gore

więcej

Producent muzyczny, współpracujący z wytwórniami płytowymi oraz Artystami, którzy rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, bądź istnieją już na komercyjnym rynku i zdobywają liczne nagrody. Między innymi: podwójne platynowe, platynowe i złote płyty za swoją twórczość. Część z nich powstała właśnie w MusicRecords

Z natury wizjoner i kreator twardo stąpający po ziemi. Autor muzyki i tekstów. Przez okres dwóch lat pracy w TV, jako Członek Zarządu i Dyrektor Techniczny zrozumiał, że można połączyć odwieczne dwie pasje: techniczne i artystyczne. Trzeba po prostu zbudować Studio Produkcji Muzycznej – MusicRecords.

W wolnej chwili odpoczywa w zaciszu domowym, z towarzyszącą mu w tle muzyką klasyczną, którą uwielbia. Jest zwolennikiem pracy zespołowej i ciągłego rozwoju.

Igor

producent – autor muzyki i słów

więcej

Igor Jaszczuk – polski wokalista, kompozytor i autor tekstów. Laureat nagród i wyróżnień na festiwalach piosenki studenckiej i literackiej. W latach 90-tych założyciel i lider zespołu BBK , aktor i współkompozytor w przedstawieniu Album Rodzinny Teatru „Grupa Chwilowa”, pomysłodawca i współzałożyciel zespołu Lubelska Federacja Bardów .

Od początku XXI wieku mieszkał w Warszawie rezygnując z aktywności scenicznej na rzecz tworzenia repertuaru dla innych wykonawców. Obecnie mieszka w Berlinie.

Jego piosenki znalazły się w repertuarze takich artystów jak:
Golec uOrkiestra (piosenka Młody Maj zdobyła min. Superpremierę na na 50 KFPP w Opolu), Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Jacek Stachursky, Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski, Kasia Pakosińska, Leszcze, Stanisław Soyka, Andrzej Piaseczny, Michał Hochman, Marek Torzewski, Taraka, Adam Rymarz i wielu innych.

dr Roman I. Drozd

kompozytor – aranżer – producent

więcej

Roman I. Drozd – Doktor Akademii Muzycznej im. G. I K. Bacewiczow w Łodzi tytuł doktora sztuki muzycznej w zakresie prowadzenia zespołow wokalnych i wokalno–‐instrumentalnych.

W 2005 roku objął stanowisko dyrektora artystycznego Choru Politechniki Szczecińskiej im. Prof. Jana Szyrockiego, przygotowując ten zespoł do wielu wielkich form oratoryjnych (m.in. Polskie Requiem K. Pendereckiego) oraz turnee we Francji i Włoszech.

Obok pracy dyrygenckiej okres ten jest powiązany z działalnośćcią kompozytorsko–‐aranżacyjną, ktora owocuje powstaniem dwóch albumów CD oraz muzyką do filmow dokumentalnych (Szwecja „Sweden”, Kanada „Fire and Arms”, Ukraina „Father Kadylo”), serialu TVP3 i przedstawień teatralnych.

Niezmiernie cenną dla niego okazuje się wspołpraca od 2008 z Teatrem Vladimira Nazarowa w Moskwie, w ktorym wygrał konkurs na kierownika projektow i głownego aranżera wschodzącej gwiazdy światowej – Poliny Kozhikovej, przygotowując ją do rosyjskiej Edycji Eurowizji w 2010 roku, a także (wraz Alex’em Sakharovem) nagrywając bogaty repertuar artystki, ktory pokazywany jest w Rosji, Anglii, USA i Kanadzie.

W roku 2011, z rekomendacji Krzesimira Dębskiego, reprezentującego Polskę, Roman komponuje dla TVP 1 dzieło na Euro 2012 (Overture Euro 2012 ≪Foot–‐ Moll≫), reprezentując Ukrainę w wielkim koncercie live „Gramy Razem”. W tym też roku otrzymał cenną nagrodę Ministra Kultury Ukrainy, ktora zaowocowała m.in. Angażem do skomponowania 95 min. Muzyki do filmu dokumentalnego „Father Kadylo” (2012 r.), producentem ktorego był oddział Telewizji Ukrainy we Lwowie (film był pokazywany także w USA, Kanadzie, Polsce, Rosji, Australii, Niemczech, Belgii). W roku 2016 wydaje autorski album CD „Monochromatic” z recenzją Krzesimira Dębskiego. Dużym sukcesem okazał się koncert 2 lipca 2017 r. W ramach programu „Śpiewająca Polska” w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, ktore zamowiło u Romana Drozda aranżacje na 15 najbardziej znanych utworow S. Moniuszki dla chorow dziecięcych (12) i orkiestry kameralnej Leopoldinum.

W skrócie – to jeden z najlepszych kompozytorów, aranżerów i producentów jakich można spotkać na zawodowym rynku muzycznym.

Karol Urbanek

kompozytor – muzyka klasyczna i pop

więcej

Gdyby nie Pan Karol … Radek prawdopodobnie… nie odważyłby się na zbudowanie, aż tak dużej działalności. Pewnie MusicRecords byłoby małym studiem nagrań, tylko po to, by jego mieszkanie nie przypominało wielkiego magazynu urządzeń i przeróżnych instrumentów muzycznych.

Pan Karol jest dyrektorem Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile. Jest ogromnym autorytetem całego zespołu MR.

Jack

producent  – muzyka klubowa

więcej

Przygodę z muzyką rozpoczął ponad 20 lat temu jako DeeJay, następnie kontynuował swoją pasję jako rezydent w klubach w Anglii i Norwegii. Na 10 nowości, które promował w swoich setach, średnio 8-9 z nich było później hitami na pierwszych miejscach międzynarodowych list przebojów. Zatem wie, który utwór ma potencjał stania się hitem, a który nie 🙂

Od kilku lat zajmuje się produkcją, głównie utworów o mocnym, klubowym brzmieniu.

 

Mariaczi

filmowiec i fotograf

więcej

Od kołyski bawił się obiektywami… Choć ukończył szkołę filmową na kierunku reżyserii, to z powołania jednak woli opeać obrazem, światłem i cieniem.

Postać dość specyficzna (jak każdy w MR :-), ale jego prawdziwa natura ujawnia się na planach zdjęciowych. Operator kamery podczas nagrywania wielu teledysków. Autor mnóstwa sesji zdjęciowych.

Przemo

procesy IT

więcej

Przemek wspiera nasze procesy IT

Kontakt

Dane kontaktowe:

MUSIC RECORDS
kontakt@musicrecords.pl
+48 530 884 870

Studio Produkcyjne

64-920 Piła, ul. Podchorążych 10 (teren PWSZ)

Dane do faktury i płatności:

MUSIC RECORDS – Radosław Szulc
64-920 Piła, ul. Kazimierza Wielkiego 18/9
NIP: 7642126864; REGON: 302826427

Nr rachunku bankowego:
Bank Millennium S.A.
PL 33 1160 2202 0000 0003 0095 6969

tel. +48 530 884 870 lub napisz:

Sposób przetwarzania danych osobowych – informacje. Klikając wyślij zgadzasz się i akceptujesz te warunki.